_MG_3994

LA FLOR – z miłości do piękna

Stylizacje

Witajcie na blogu po dość długiej przerwie – mamy nadzieję, że Wam nas brakowało ;) Simplicated przebudziło się z zimowego snu w iście sielskim klimacie <3 I choć mawiają, że drewna do lasu się nie zabiera, to w ogrodach właśnie przygotowałyśmy dla Was sesję, w której wykorzystałyśmy przepiękne bukiety i wianki, stworzone przez niezwykle utalentowane dekoratorki z LA FLOR – Justynę i Monikę. Dziewczyny specjalizacją się przede wszystkim w indywidualnie dobranych dekoracjach ślubnych, a także w drewnianych dodatkach do wnętrz, bo jak same twierdzą kwiaty i drewno do udany duet. Od dawna obserwujemy ich kwiatowe poczynania i z każdą realizacją jesteśmy zachwycone coraz bardziej!

_MG_3927

LaFlorowe bukiety czarują oryginalnością w doborze formy i kolorystyki. Ale co najważniejsze – każdej stylizacji ślubnej dodają cudownej lekkości, powiewu wiosny i dziewczęcości. Niestety (albo i stety;) ja ten najważniejszy dzień w swoim życiu mam już za sobą, lecz gdyby tak cofnąć czas to dziś wiem, że na pewno zdecydowałabym się na wianek jako alternatywę dla welonu, co polecam każdej przyszłej Pani Młodej! Ale nawet jeśli nie chcecie zupełnie rezygnować z tradycyjnego dodatku, to wianek świetnie sprawdzi się przy zabawie weselnej lub po oczepinach.

_MG_3997

Ale to nie jedyny sposób w jaki możecie ożywić swój wygląd powiewem wiosennej świeżości! Lato za pasem a wraz z nim zbliżają się festiwale muzyczne! Każda stylizacja zostanie dostrzeżona jeśli na Waszej głowie pojawi się kwiecista korona, a same poczujecie się wyróżnione z tłumu ;)

W LA FLOR znajdziecie także opaski z kwiatowym dodatkiem, które będziecie mogły założyć jako gość weselny albo świadkowa – najlepiej zabrać ją ze sobą do fryzjera i wpleść w upięcie tak by cieszyć się niecodzienną fryzurą całą imprezę. Opaski będą wyglądać równie uroczo na nieco młodszych wielbicielkach dobrego wyglądu ;)

Zdjęcia, które zobaczycie poniżej, zostały wykonane w Ogrodach Kapias w Goczałkowicach. W Ogrodach często realizowane są sesje ślubne ale miejsce to świetnie sprawdzi się na wiosenny spacer w słoneczny dzień – może wybierzecie się tam z okazji Dnia Matki? Spacer w tak pięknej scenerii na pewno sprawi przyjemność zarówno Wam jak i Waszym bliskim. A LA FLOR z pewnością pomoże Wam sprawić Mamie dodatkową przyjemność ;)

Życzymy Wam cudownych wiosennych spacerów!

_MG_3949_MG_3957_MG_4018_MG_4025_MG_4032_MG_4060_MG_4048_MG_4055_MG_4062_MG_4169_MG_4144_MG_4155_MG_4167_MG_4172

_MG_4186_MG_4223_MG_4224_MG_4263

Fot. Michał Oziembała

2 thoughts on “LA FLOR – z miłości do piękna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *