_MG_3179

Stylizacja babci à la Iris Apfel

Stylizacje

Witajcie,
dzisiejszy wpis zaprzecza stwierdzeniu, że moda należy wyłącznie do młodych. Jeśli jednak z całych sił uważacie, że moda = młodość, to mam nadzieję, że po obejrzeniu dzisiejszych zdjęć zmienicie zdanie :)

Może natknęliście się kiedyś na zdjęcia słynnej amerykańskiej biznes woman – Iris Apfel, która mimo swojego wieku (94 lata!) została okrzyknięta ikoną mody? Zobaczcie poniższe zdjęcia, które wprowadzą Was w ten bajeczny, kolorowy klimat :)

Fot. Pinterest

Fot. Pinterest

Eklektyczny i kolorowy styl Iris zainspirował mnie do tego, by stworzyć stylizację dla mojej babci :) Nie bez powodu akurat dla niej – babcia zawsze była dla mnie synonimem dobrego wyglądu i stylu. Nigdy nie wyszła z domu zanim dwa razy nie spojrzała w lustro :)
_MG_3179

_MG_3193

Mimo że sesja była odważna, ku mojemu zdziwieniu, babcia szybko dała się namówić na zdjęcia :) Nie protestowała przy mierzeniu kolejnej z rzędu bransoletki i następnego (szóstego) pierścionka ;) Wydawała się wręcz ogromnie zadowolona. To dzięki jej nadzwyczajnej cierpliwości powstała ta sesja. Dzięki babciu! :)

_MG_3164-6_MG_3181-4

Fot. Michał Oziembała

A gdyby tak nasze ulice wypełniły „kolorowe babcie”? Czy na świecie byłoby trochę weselej? Napiszcie w komentarzach co myślicie o takim pomyśle :)

Okulary: Born86
Sweter: F&F
Buty: F&F
Naszyjniki: By Dziubeka
Pierścionki: Bijou Brigitte, H&M
Bransoletki: H&M, Top Secret, Reserved

3 thoughts on “Stylizacja babci à la Iris Apfel

  1. Cudowny pomysł na stylizację! Kasiu, babcia jest dowodem na to, że nie wiek jest wyznacznikiem naszej młodości a nasze wewnętrzne przekonanie o tym, że jesteśmy młodzi. Dosyć czerni/brązów/szarości ! Młodość to kolor. Choćby miała nim byc tylko apaszka. Piękne zdjęcia , Michał. Zwłaszcza to ostatnie. Dla mnie bomba!

    1. Agnieszko, „młodość to kolor” – zgadzamy się z Tobą w 100 % :) Dziękujemy za miłe słowa i pozdrawiamy (kolorowo) :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *