IMG_9214

SWAP PARTY – II edycja

Wydarzenia

Odkąd po raz pierwszy w naszych głowach pojawił się pomysł zorganizowania w Tychach Swap Party minęło już trochę czasu. Dokładnie pół roku temu postanowiłyśmy zorganizować w naszym mieście bezgotówkową wymianę ubrań. Pomyślałyśmy – bezpłatna wymiana ciuchów, to byłoby coś!

Do tej pory nie spotkałyśmy się w Tychach z taką imprezą, a przynajmniej o niej nie słyszałyśmy. Z nieużywanymi rzeczami często jest tak, że szkoda nam jest je wyrzucić (w myśl „a może się jeszcze przyda…”), mimo iż podświadomie wiemy, że już nigdy nie zdecydujemy się ich założyć. Kto więc nie chciałby pozbyć się kilku zbędnych rzeczy a przy okazji przygarnąć coś nowego? :) I to w dodatku za free?! :)

IMG_9215

Z uśmiechem wspominamy czas, kiedy pomysł wymiany zaczął dopiero kiełkować. Nasze domy były wtedy pełne kartek z pomysłami na to czego potrzebujemy i co jeszcze mamy do załatwienia. Bo choć sama idea ‚swapa’ jest dosyć prosta, to organizacyjnie jest zawsze sporo do ogarnięcia. Wieszaki, metki, bufet, przymierzalnie, lustra (o rany, nie mamy luster!), plakaty… Jednak z całą pewnością wszystkie przygotowania były naładowane pozytywną energią!

IMG_9186

I tak też było i tym razem – druga edycja Swap Party już za nami. Dziękujemy tym, którzy się zjawili. Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni z wymienionych ubrań, a i nam udało się co nieco upolować ;) Gorące podziękowania dla Laboratorium Sztuki w Pasażu Kultury Andromeda za otwartość na nowe inicjatywy organizowane przez młodych ludzi.

IMG_9200

Ci, którzy byli z nami po raz drugi wiedzą, że na ostatnim Swapie pojawiło się trochę nowości! Pomijając fakt, że przybyło przymierzalni i wieszaków, znalazł się również kącik kosmetyczny z toaletką niczym z teatralnej garderoby.

IMG_9238

Przeglądały się w niej wszystkie pięknie pomalowane „swapowe” panie. O ich wegański makijaż zadbała wizażystka Karolina, która po raz pierwszy (mamy nadzieję, że nie ostatni) była z nami i wprowadziła nas w świat naturalnych kosmetyków marki Arbonne. Dobry makijaż zawsze poprawia nastrój – dzięki Karolina! :) Odwiedził nas również NOL Tychy, którego relację fotograficzną znajdziecie tutaj. Dzięki za obecność! :)

IMG_9241

IMG_9279

Wspominając o nowościach, grzechem byłoby nie wspomnieć o mężczyznach, którzy pojawili się na wymianie. Panowie – fajnie, że byliście z nami! To przełomowy akt odwagi w tyskiej strefie mody! :) Idąc dalej tym, męskim, tropem dziękujemy również najważniejszym mężczyznom naszego życia :) To właśnie nasi mężowie, postawieni w stan gotowości przed Swapem, z zapałem przygotowywali plakaty i dziurkowali etykietki na metki (z takim zaangażowaniem, że nawet T-shirt otrzymał nowoczesny, dziurkowany wzór!)

IMG_9265

IMG_9191

Drogie Panie, nie zapominamy i o Was. Dziękujemy że i tym razem, mimo ilości spraw do załatwienia, byłyście razem z nami! Doceniamy Wasze walizki pełne ubrań :) Wiemy, że nie wszystkie wasze ciuszki zyskały nowych właścicieli, ale nie martwcie się! Przywieźcie ubrania następnym razem – na pewno najdzie się ktoś, kto się z nich ucieszy :)

IMG_9253

Chcemy, aby tyski Swap był nie tylko wymianą ubrań, ale też czasem na odpoczynek przy kawie, dźwiękach dobrej muzyki i ulubionej gazecie. Czasem, w którym skupicie się na sobie, poznacie nowych ludzi oraz nowinki ze świata urody. A może również mody? Przekonacie się na kolejnej edycji! :) Swap jest tworzony z myślą o Was, dlatego jeśli macie jakiekolwiek uwagi lub pomysły na kolejną edycję, napiszcie nam o tym w komentarzach. Każda wskazówka będzie dla nas niezwykle cenna! Pamiętamy też o Waszych propozycjach, które zapisywaliście podczas imprezy :)

Śledźcie nasz profil na Facebooku – po wakacjach spotykamy się na kolejnej wymianie ubrań!

Ściskamy Was mocno i życzymy udanego weekendu!

Kasia & Marta

IMG_9236

IMG_9246

IMG_9158

IMG_9197

 

4 thoughts on “SWAP PARTY – II edycja

  1. Dziękuję za możliwość bycia z Wami. To był mile spędzony czas. Liczę, że na kolejny swap zwalą się tłumy. Zapraszamy kobietki o rożnych kształtach i rozmiarach!!! Rozpowiadajcie o kolejnym swapie! Właśnie : kiedy???

    Pozdrawiam
    Agha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *