OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Easter time – jak zapakować prezent?

DIY, Inspiracje

Postanowiłam dzisiaj na ostatni moment wrzucić Wam jeszcze trochę świątecznych inspiracji. I tak, zamiast robienia ciasta i biegania po domu ze ścierką i odkurzaczem, zaczęłam pakować prezenty. Za każdym razem to samo – zaczynam od tego co lubię najbardziej a potem kończy się tak, że brakuje mi czasu na resztę rzeczy :) Na szczęście dzisiaj ze wszytskim zdążyłam! :)

Prezenty… w roli głównej – tak jak na ostatnie święta – szary papier! Tym razem w towarzystwie jajek, wstążek i malowanych zajączków. Kto nie chce rysować, może wydrukować gotowy wzór i go wyciąć.

I dodatkowo – kurczaki. Pomysł  wprawdzie nie mój, ale wykonanie owszem :) Zjedlibyście?


Życzmy Wam kolorowych, pastelowych świąt pełnych nowych inspiracji i radości :)

Kasia & MartaOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_2651

4 thoughts on “Easter time – jak zapakować prezent?

  1. Prawdziwe cudeńka! Zarówno prezenty, jak i ozdoby świąteczne z poprzedniego wpisu. Dziewczyny, mam wniosek- prośbę. Czy mogłybyście kiedyś poświęcić jeden post na tematykę jeansów? Które są na czasie, w jakie marki warto zainwestować? Przymierzam się do zakupu jednych, a porządnych (tzn. takich które za miesiąc się nie przetrą i nie rozciągną po godzinie noszenia – wiem.. mission impossible ;)) a w gąszczu jeansu, który zarósł wszystkie sklepy nie wiadomo co wybrać ;) Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *