Snake Pattern

Stylizacje

Witajcie!

Do tej pory w swoich stylizacjach nie miałam okazji jeszcze pokazać Wam moich miętowych ulubieńców (drogi rowerku, cierpliwości! ;) Jednak mimo wszystko, to nie na płaszczu chce skoncentrować dzisiaj Waszą uwagę lecz na printach i obuwiu ;) Buty z ciekawym wzorem dodają naszej stylizacji oryginalności, a także śmiało mogą stać się jej motywem przewodnim. Pamiętacie buty Kasi z pepitkowym obcasem? To wiecie, o czym mówię!

Buszując po sklepach, z pewnością same zauważyłyście, że wzory, nie tylko zwierzęce, to ponownie prawdziwy hit! Bardzo pozytywnym zaskoczeniem jest dla mnie polska marka McArthur, która zawsze kojarzyła mi się wyłącznie z zimowymi traperami ;) Natomiast już od pewnego czasu w swoim asortymencie mają także eleganckie skórzane modele, jak na przykład ten, który wykorzystałam w dzisiejszym looku. Wężowy wzór jest dość specyficzny, jednak mi już od dawna przypadł do gustu. A Wam jakie printy na butach podobają się miętowy najbardziej? ;)


So far, I haven’t showed you my favourites in mint colour (dear bike, be patient! ;) However, I still would like to focus your attention not on my coat particularly, but on prints and shoes ;) Boots with interesting patterns can add originality to our outfit and, above all, they may become somehow the main theme of our look. Do you remember Kate’s shoes with a houndstooth pattern heel? So, you know what I mean! While shopping, I’m sure that you’ve noticed that patterns, not only animal ones, are all the rage again now. I’ve been positively surprised recently by the Polish brand McArthur which I used to associate with trekking boots only ;) Instead, for some time now, they’ve been proposing us also elegant leather models as the one you can see below. Snake pattern is quite particular one, however I’ve been pleased by it for a long time! And what about you, do you have your favourite shoes patterns?

płaszcz / mint coat – TALLY WEiJL
buty / boots – McArthur
torebka / purse – second hand
szal / scarf – Terranova
miętowy sweter / mint sweater – Reserved
bluzka / shirt – Swap Party ;)
naszyjnik / necklace – Parfois
spodnie / trousers – Reserved;)

IMG_6955

IMG_6957IMG_6958IMG_6976IMG_6961IMG_6949

9 thoughts on “Snake Pattern

  1. Zawsze wydawało mi się, że nie powinnam łączyć ubrań o zbliżonych kolorach (czyli tak jak na zdjęciu- miętowego płaszcza z miętowym sweterkiem), jednak teraz widzę jak bardzo się myliłam! Stylizacja wygląda obłędnie! Piękna modelka, piękny plener i zdolny fotograf! Pozdrawiam całą ekipę S-cated! :-)

  2. Płaszczyk- bomba! Jedynie co razi w oczy to różnica w kolorach wężowej skóry na butach i torebce- szkoda, że nie są zachowane w tej samej kolorystyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *